Ana Sayfa Çözümler Neden Netsmart? Kariyer Keşif Kurumsal Materyal İletişim

Netsmart Bilişim Sistemleri A.Ş.

Esentepe Mh. Ecza Sk. No: 6 K: 1, 34394,
Şişli-İstanbul, Türkiye

+90212-274-31-61

[email protected]

Deneyimlerimizin getirdiği perspektife yeni nesil teknolojilerin hızını ekleyerek, siber güvenlikte fark yaratıyoruz

Netsmart, 1999 yılından beri dijital varlıkların ve alanların korunması konusunda köklü deneyime ve yenilikçi yaklaşıma sahip olarak sektörde uzmanlaşmıştır. Deneyimli mühendislerden oluşan uzman ekibimiz ve sektörde öncü çözüm ortaklarımızla birlikte, özgün ve etkili siber güvenlik çözümleri sunmaktayız. 360 derece güvenlik yaklaşımımız, bilgi sistemlerinin bütünlüğünü sağlayarak veri ve ağ güvenliğinizi güçlendirirken sizi tehditlere karşı korur.

Bizi rakiplerimizden ayıran ve benzersiz yapan belirgin özelliğimiz müşteri memnuniyetine ve üst düzey güvenliğe öncelik vermemizdir. Siber güvenlik sektöründe sadece bir güvenlik şirketi olarak var olmuyor, müşterilerimizin stratejik ortağı olarak yer alıyoruz. Çözümlerimizi her zaman sizi bugün ve gelecekte güvende tutacak şekilde optimize ediyor ve dijital dünyanızı daha güvenli ve verimli hale getiriyoruz.

Yaklaşım

İnsan

Güvenlik ekosisteminin temelinde insan unsurunu vurgulayarak, yetkinlikleri, farkındalığı ve sürekli eğitimi destekleyen bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Süreç

Titizlikle tasarlanmış ve sürekli iyileştirilen bir yapıda ilerleyen süreçlerimiz, siber tehditlere karşı etkin ve hızlı tepki verme yeteneğimizi güçlendiriyor.

Teknoloji

En son teknolojileri benimseyerek, yenilikçi çözümler üreterek ve sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Gizlilik

Gizlilik ilkemiz, en üst seviyede veri koruma standartlarını benimseyerek, bilgiye sadece yetkililerin erişebilmesini sağlayarak müşteri gizliliğini kusursuz bir şekilde korur.

Bütünlük

Bütünlük prensibi, verilerin doğruluğunu, güvenilirliğini ve bütünlüğünü en yüksek seviyede koruyarak, tehditlere karşı güçlü bir koruma sağlar.

Erişilebilirlik

Erişilebilirlik ilkesiyle, kesintisiz ve güvenilir hizmet sunarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an ve her durumda güvenlik hizmetlerimize sorunsuzca erişmelerini sağlıyoruz.

İlgili Sektör ve Kuruluşlar

Her ölçekten kuruluşa özel siber güvenlik çözümleri ile güçlü ve sürdürülebilir savunma sağlıyoruz

Finans & Sigorta

Özelleştirilmiş çözümlerimiz, kurumsal gereksinimlere odaklanarak kuruluşların siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Müşteri odaklı, güvenilir ve yenilikçi hizmetlerimizle sektördeki profesyonel çözüm sunma yaklaşımımızı sürekli geliştiriyoruz.

Telco

Kullanıcıların günlük hayatına en fazla dokunan sektörlerden olan telekomünikasyon sektörüne yönelik ön planda olan tehditlere karşı koruma sağlamak için sürekli olarak gelişen ve güncellenen savunma stratejileri üzerinde çalışıyoruz. Kuruluşların verilerini, iletişim ağlarını ve hizmetlerini korumak için etkili çözümler sunarak, sektördeki güvenlik standartlarını da yükseltmeyi hedefliyoruz.

Büyük Ölçekli İşletmeler

Büyük ölçekli işletmelerin karmaşık ve geniş yapılarına derinlemesine odaklanarak, veri koruması ve operasyonel verimlilik alanlarında özel tasarlanmış siber güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ)

Küçük ve orta ölçekli kuruluşların karşılaştığı farklı zorluklara yönelik çözümler sunuyor, KOBİ’lerin varlıklarını korumalarına ve bu sayede pazarda rekabetçi gücünü artırmasına yardımcı oluyoruz.

Sayılarla Netsmart

Bilgi güvenliği alanında dünyanın önde gelen üreticileri, uzman mühendis ekibimiz, 25 yılı aşan birikim ve ağ, altyapı, veri, siber güvenliği kapsayan bütüncül bir yaklaşımla dijital altyapınızı koruyoruz.

1+
yıl güvenlik sektörü tecrübesi

6+
iş ortağı

50+
güvenlik çözümü

200+
müşteri

%45
müşteri memnuniyeti

%40
SLA uyumluluğu

Bütüncül siber güvenlik çözümleri

Siber güvenliğin tüm yönlerini kapsayan bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Bilgi sistemlerinin ve bunların donanım/yazılım bileşenlerinin, performans ve güvenlik standartlarını karşılarken, en yüksek verimlilikte çalışmasını garanti ediyoruz.

Stratejik ortaklık

Yerli ve uluslararası birçok kuruluşa stratejik çözüm ortağı olarak hizmet veren Netsmart, finans, sağlık, üretim, telekomünikasyon, servis ve perakende gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren lider yerli şirketlere en son teknolojiye sahip çözümler ve hizmetler sunmaktadır.

Maliyet verimliliği

Son teknoloji ve özelleştirilebilir siber güvenlik çözümleri sunarak endüstri normlarının ötesine geçiyor, çeşitli sektörlerdeki müşteriler için operasyonel verimliliğin artırılması ve maliyetlerin azaltılmasını sağlıyoruz.

Proaktif güvenlik önlemleri

Netsmart'ın siber güvenlik portföyü, gelecekteki tehditleri proaktif olarak tahmin etmek ve engellemek için en güncel teknolojilerden ve 25 yılı aşkın mühendislik uzmanlığından faydalanır. Bu durum, müşterilerimizin hem kısa vadeli hem de uzun vadeli operasyonel ve yönetimsel süreçleri güvenle yönetmelerini sağlar.

Veri ve kaynaklarınız için üst düzey koruma sağlama yolunda ilk adımı atın ve siber güvenlik operasyonalarınızı optimize etmek için bizimle iletişime geçin.

İletişime geçin

Kurucularımız

Zeynep Erkmen

Genel Müdür

Netsmart şirket yönetimi / Özgür Mıdık
Özgür Mıdık

Genel Müdür Yardımcısı
Satış ve Pazarlama

Mehmet Erkmen

Genel Müdür Yardımcısı
Teknik Operasyonlar ve İş Geliştirme

Sosyal Sorumluluk

Daha iyi ve daha kapsayıcı bir dünya yaratma çabamıza yön veren ilke ve değerlerimiz, sosyal sorumluluk alanındaki yeni girişimlere rehberlik ediyor. Bu alandaki çalışmalarımız sürdürülebilir ve eşitlikçi bir geleceğe yönelik uzun vadeli vizyonumuzu temsil ediyor.

Eğitimde fırsat eşitliği

Netsmart, kurulduğu günden bugüne dek sorunlu kurumsal vatandaşlığa olan bağlılığının bir göstergesi olarak eğitim alanında sosyal sorumluluk çalışmaları yürütmektedir. Bu bağlamda desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için kurduğumuz burs fonu sayesinde TEV iş birliği ile “Yarıda Kalmasın” diyor ve onları destekliyoruz. Bursiyerlere sağlanan maddi desteğin yanı sıra, eğitimlerini pekiştirmeleri konusunda mentorluk, staj, iş imkanı, teknik eğitim, sosyal faaliyet vb. olanaklar tanıyan kuruluşlara verilen “TEV Eğitim Dostu” ünvanını markamız ile birlikte gurur ile taşıyoruz.

Hayatın farklı noktalarına dokunmak

Dijital ortamların yanı sıra fiziksel olarak da yaşadığımız toplumda kendimizi huzurlu ve güvende hissetmemize yardımcı olan farklı platformları destekliyoruz. Türkiye’de çevre ve kültür alanında etkin faaliyet gösteren ÇEKÜL Vakfı’na 15 yıldan uzun süredir teknik ve altyapı konularında destek sağlıyor, onların bu topraklar için sağladıkları değerler yolculuğunda yüklerini biraz da olsa hafifletmek için elimizi taşın altına koyuyoruz. Toplumsal bilincin destek ve birlik ile güçleneceğine inanıyor ve kurum olarak bu yönde hareket ederek hayatın farklı noktalarına dokunmaya çalışıyoruz.

Çözümler

Siber güvenlik çözümlerimizle bugün ve gelecekte güvende kalın

Tüm Çözümler