Ana Sayfa Çözümler Neden Netsmart? Kariyer Keşif Kurumsal Materyal İletişim

Netsmart Bilişim Sistemleri A.Ş.

Esentepe Mh. Ecza Sk. No: 6 K: 1, 34394,
Şişli-İstanbul, Türkiye

+90212-274-31-61

[email protected]

Ağ Güvenliği

Ağ güvenliği, kurumların dijital varlıklarını korumaları için temel bir gerekliliktir ve kurumsal itibarın sürekliliği bakımından da büyük önem taşır. Kurumların ağ güvenlik altyapısı, hızla dönüşen dijital ekosistemde siber tehditlere karşı etkili bir savunma mekanizması oluşturarak operasyonel sürekliliği sağlamalarına yardımcı olur. "Sıfır güven" prensibine dayanan bir ağ güvenlik tasarımı, veri sızıntısı, bilgi hırsızlığı ve kötü amaçlı yazılım gibi tehditlere karşı önleyici tedbirler alınmasına imkan tanır, bilgi bütünlüğünü ve gizliliğini korur. Geleneksel ve yeni nesil ağ güvenliği teknolojilerini birleştirdiğimiz çözüm portföyümüz ile kurumların dijital sınırlarını korurken güvenle genişlemelerine katkıda bulunuyoruz.

Her biri alanında uzman ve uluslararası sertifikalara sahip mühendislerimizle ağ güvenliği ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz

Dijital varlıklarınızı korumak ve iş sürekliliğinizi sağlamak için alanında lider teknoloji üreticileri ile işbirliği yaparak ağ güvenliği çözümleri sunuyoruz. Projelendirmeden bakım ve yönetime, güncellemelerden kullanıcı eğitimine varana kadar geniş bir alanda hizmet sağlayarak ağınızı siber tehditlere karşı güçlü bir kalkan haline getiriyoruz. Dijital dünyanızı güvence altına almak için yanınızdayız. Dijital geleceğinizi bizimle birlikte sağlam temeller üzerine kurun.

Uçtan uca çözümler

Kurum ağlarındaki sunucu, uç nokta ve mobil cihaz gibi bileşenlerin dışında, yeni nesil IoT/OT, bulut ve konteyner ortamların güvenliğini de sağlamak artık kaçınılmaz. Yeni nesil güvenlik duvarı, IPS/IDS, tehdit önleme, güvenli web erişimi, ağ erişim kontrolü, e-mail, web, DNS, uygulama güvenliği gibi çözümlerle yerel, bulut ve hibrit ortam güvenliğini bütünsel bir yaklaşımla karşılamak için kurumlara rehberlik ediyoruz.

Yeni nesil yaklaşımlar

Geleneksel ağ güvenliği çözümlerimizin yanısıra, dijital dönüşüm yolculuğunuzdaki, bulut yada hibrit çalışma modellerinde, erişim ve güvenlik yönetimi kabiliyetlerinizi kuvvetlendiren, SASE, SD-Wan, ZTNA, makro ve mikro segmentasyon gibi en son güvenlik teknolojileri ile ağ güvenliği altyapınızı modernize ediyoruz.

Görünürlük ve iyileştirme

Günümüzde sürekli artan tehditlere karşı proaktif aksiyon alabilmek, kurum ağının ne kadar görünür olduğu ile doğrudan ilişkilidir. Güvenliğini sağlamamız gereken ağ ve varlık sayısı da, artan atak yüzeyi sebebi ile buna bağlı olarak artış göstermektedir. Sunduğumuz ağ güvenliği çözümleri ile müşterilerimizin sürekli değişen, dönüşen, karmaşıklaşan ve büyüyen altyapılarındaki kritik tehditleri erken tespit edebilmelerine ve bu sayede hızlı ve akılcı önlemler alabilmelerine yardımcı oluyoruz.

İş sürekliliğinin sağlanması

Ağ güvenliği ekibi olarak yalnızca ağların ve bağlı tüm bileşenlerin güvenliğini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yedeklilik ve iş sürekliliğine yönelik çözümler de sunuyoruz. Bu çözümler aracılığıyla kaynak kullanımını optimize edecek analizler gerçekleştirip bu sayede müşterilerimizin maliyet avantajı sağlamalarına yardımcı oluyoruz. Altyapınız için uygun ve sürdürülebilir erişilebilirlik ve yedekleme politikalarının oluşturulmasını sağlıyoruz.

Keşif

Kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimi

Kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimi

Analiz

Bu durumdan yararlanmak isteyen firmalar internetteki görünürlüklerini arttırarak, itibar ve marka gücünü yükseltme şansı yakalıyor. Dolayısıyla, sosyal medya hesapları sayesinde markalarını öne çıkarabilen kurumlar, aynı zamanda müşterileriyle etkileşim halinde bulunup, anlık nitel ve nicel veri analizi yapabilirler. Bu nedenle, günümüzde birçok şirket sosyal medya hesaplarını pazarlama aracı olarak kullanmaktadır. Pekii firmalara hızlı ve etkili iletişim […]

Daha fazla
HTML5 Nedir? CyberArk HTML5 GW ile Hedef Sunucuya Bağlanma

HTML5 Nedir? CyberArk HTML5 GW ile Hedef Sunucuya Bağlanma

Analiz

Asıl konumuza giriş yapmadan önce HTML5 teknolojisine ufak bir girizgah yapalım.

Daha fazla
Tüm yazılar

Uzmanına Danışın

Dijital geleceğinizi Netsmart’ın 25+ yıl sektör tecrübesi ile güvence altına alın!

Güvenlik stratejinizi geliştirmek ve dayanıklı bir dijital varlık sağlamak için hemen bizimle iletişime geçin.    Diğer Çözümler

    Diğer çözümlerimizi inceleyebilirsiniz