Ana Sayfa Çözümler Neden Netsmart? Kariyer Keşif Kurumsal Materyal İletişim

Netsmart Bilişim Sistemleri A.Ş.

Esentepe Mh. Ecza Sk. No: 6 K: 1, 34394,
Şişli-İstanbul, Türkiye

+90212-274-31-61

[email protected]

Packet Broker ve SSL Visibility

Packet Broker ve SSL Visibility çözümleri, ağ güvenliği ve performansını artırmak için kritik öneme sahip teknolojilerdir. Packet Broker ağ trafiğini optimize ederek güvenlik altyapısına daha etkili bir şekilde iletilmesini sağlar. Bu çözümler veri paketlerini yönlendirme ve filtreleme yetenekleriyle, güvenlik araçlarına doğru trafik akışını optimize ederek güvenlik önlemlerinin etkinliğini artırır.

SSL Visibility çözümleri, şifrelenmiş trafiği deşifre ederek güvenlik analiz araçlarının bu trafiği işlemelerine olanak sağlar. Bu da organizasyonların şifrelenmiş iletişimleri kontrol etmelerini ve güvenlik açıklarını tespit etmelerini kolaylaştırır. SSL Visibility ayrıca gizlilik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak adına güvenli bir içerik denetimi sağlar.
Bu çözümlerin bir araya gelmesi, kuruluşların ağ güvenliğini güçlendirmelerini, veri trafiğini optimize edebilmelerini ve şifrelenmiş iletişimleri güvenli bir şekilde yönetmelerini sağlar. Packet Broker ve SSL Visibility çözümleri, ağ altyapısını daha etkin ve güvenli hale getirerek siber tehditlere karşı daha dirençli bir savunma mekanizması oluşturmanın yanı sıra, şirketlerin iş sürekliliğini ve müşteri güvenini artırmalarına da yardımcı olur.

Gigamon Partner