Netsmart, Bilgi Sistemleri ve içeriğinde kullanılan yazılım/donanım bileşenlerinin, performanslı ve güvenlik kriterlerine de uyacak şekilde en yüksek erişilebilirlik seviyesinde çalışabilmesi için gereken sunucu, sanallaştırma ve depolama gibi Sistem Çözümleri Entegrasyonları ile birlikte Bilgi Güvenliğinin; Ağ, Sistem, Uygulama, Veri Güvenliği ve İş Sürekliliğini de kapsayan her katmanında ileri seviye teknik destek ve çözümler sağlayan, projeler üreten bir bilişim hizmet firmasıdır.

Çok sayıda üreticinin üst seviyede çözüm ortağı ve belli ürün ve teknolojilerde en önde gelen uygulayıcı konumunda olan Netsmart, sağladığı çözüm ve hizmetlerle finans, sağlık, üretim, telekomünikasyon, servis ve perakende başta olmak üzere birçok sektörde yer alan ilk 500 kapsamında yer alan çok sayıda yerli ve uluslararası kurumsal müşterilerin işlerini desteklemektedir.

1999’dan bu yana bilişim endüstrisindeki en iyi ürün ve teknolojiler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tecrübeli ve sertifikalı danışman ve üst seviye mühendislerden oluşan bir takımla bilgi güvenliği ve entegrasyon projelerini hayata geçiriyoruz.

MİSYON
Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliklerini maksimize etmek hedefi ile 360 derece çözüm ve servis desteği sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen, güven duyulan ve itibarı yüksek bir kurum olmak.
VİZYON
Bilgi güvenliği alanında sağladığımız çözüm ve katma değerli hizmetler ile tercih edilen lider iş ve çözüm ortağı olmak.

ISO 9001:2008 & ISO 27001:2005 kalite belgeleri ve 30+ uzman güvenlik ekibimizle, bilgi güvenliğine dair her alanda danışmanlık, projelendirme, duygulama ve destek/yönetim servisleri sağlıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemizle...