Log Yönetimi & SIEM

Log yönetimi artık sadece güvenlik izlemesi ve regülasyonlara uyum sağlanması ile  sınırlı değildir. Etkili bir Merkezi Log yönetimi izleme, belgeleme ve analiz becerileriyle güvenlik istihbaratının yanı sıra  IT operasyonlarının yönetimi, uygulama izleme ve hatta İş Zekâsı için de ihtiyaçtır. SIEM yazılımları ise güçlü korelasyon yetenekleri sayesinde BT ortamlarındaki etkinliklerin görünürlüğünü maksimum seviyeye taşırken, güvenlik risklerine karşı da aksiyon alınmasını sağlarlar. 

Bu konuda ihtiyaçlar, kurum yapılarına ve politikalarına göre değişiklik gösterdiğinden biz Splunk ve Micro Focus ArcSight ile çözümler sunuyoruz. 

pastedGraphic.png

Siber İstihbarat

İçeriğe dayalı tehdit zekası, gerçekten proaktif olan herhangi bir güvenlik stratejisinin hayati bir bileşenidir. Gerçek zamanlı olarak güncellenen ve mevcut altyapınızla entegre olan ilgili bilgiler daha hızlı ve daha bilinçli güvenlik kararları alınmasını sağlar. Kendi başlarına da çalışan bu sistemler SIEM’inizle entegre edildiğinde maksimum faydayı sağlamaktadır. (Kimi durumlarda birden fazla ürün entegre edilmektedir.) Bu konuda Recorded  Future ile istihbaratınızı güçlendiriyoruz.

pastedGraphic.png

Kullanıcı ve Varlık Davranış Analizi

Kullanıcı ve varlık davranışı analizleri (UEBA), kuruluşunuzun en üst düzeyde BT güvenliğine sahip olduğundan emin olmanın yanı sıra, tüm sisteminizi tehlikeye atabilecek kullanıcıları ve varlıkları tespit etmenize yardımcı olacak daha kapsamlı bir yol sunar. Bu konuda Exabeam ve Splunk UBA ile çözümler sunmaktayız.

pastedGraphic_2.png

Atak Simülasyon

İyi bilinen güvenlik çözümlerine yatırım yaptıktan sonra, birçok işletme siber saldırılara karşı güvende olduklarını düşünüyor. Ancak ölçütler olmadan, bir çözümün güvenliğe ne kadar katkı sağladığını bilmek imkansızdır. Picus ile güvenliğinizin durumunu 7/24 izleyebilir, gerekli iyileştirmeleri nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

pastedGraphic.png

ENTERPRISE FORENSICS

SOAR ÇÖZÜMLERİ

VECTRA