YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

Netsmart, olası veri kaybı durumunda verilerinize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak için en küçük depolama sunucusundan en geniş veri merkezine kadar ihtiyaç duyduğunuz depolama gereksinimlerinizin karşılanması, yedekleme sisteminin seçimi, entegrasyonu ve yönetim servislerini sağlar.

Yedekleme; iş sürekliliğinin dolayısıyla felaket kurtarma senaryolarının en önemli parçasıdır. Depolanan verilerin, zarar görmesi, kurumların çalışma süreçlerinde problemlere neden olabileceği için yedeklemenin önemi her geçen gün artmaktadır. Kurumlar için hayati bir öneme sahip olan verilerin, yedeklenmemesi büyük risk oluşturmaktadır. Bu sebeple kurumlarda yedekleme sistemleri kurulmalı ve yedekleme işleri günlük olarak takip edilmelidir. Yedekleme politikasının yerine getirilebilmesi için, detaylı bir analiz çalışması yapılmalı ve politikanın sorunsuz şekilde sürdürülebilmesi için yedekleme planı ortaya koyulmalıdır.

Yedekleme Çözümleri İle;

  • Verimliliğinizi ve hızınızı artırabilir,
  • Verilerinizin tek bir konsoldan, tekilleştirme, sıkıştırma özellikleri ile yedeklenmesi, maliyetlerinizin ciddi oranda düşürülmesini ve yüksek erişilebilirlik sağlar.