OPTİMİZASYON ÇÖZÜMLERİ

Riverbed Steelhead ürünleri verimliliği artırmak ve dünya çapında iş yapılabilirliği etkinleştirmek için bant genişliği ve coğrafi sınırlamaları tamamen ortadan kaldırıp, (WAN) geniş alan ağı üzerinden uygulama performansını ve veri transferini hızlandırır. Saatler süren dosya transferi, Riverbed ile dakikalar ve saniyeler seviyesine düşer.

Riverbed’in ödüllü WAN optimizasyon çözümleri son kullanıcı memnuniyetini artırırken BT’lere stratejik olarak merkezileşme ve operasyonel yük ve masrafları azaltma şansı tanır. Riverbed Steelhead WAN optimizasyon çözümleri binlerce zorlu ve karmaşık ağ ortamlarına kurularak kendini kanıtlamıştır.

  • Riverbed Steelhead ürünleri işletmeler için önemli çok fazla sayıda uygulamayı hızlandırır.  Riverbed uygulama modülleri, veri ve transferinin basitleştirilmesi ile birlikte, tüm TCP uygulamaları için WAN üzerinden 100 kata kadar performans artışları sağlar.
  • Uzak ofislerdeki storage, dosya, email ve uygulama sunucuları, performanstan ödün vermeden maliyetleri azaltmak için sanallaştırılabilir. Bant genişliği gereksinimleri ve program yanıt süresi azaltılmış sanal sunucu ile masa üstü ve uygulamalar dağıtılabilir.
  • Riverbed’in Steelhead ürünlerini kullanan kurumlar bant genişliği kullanımlarını %65 ile %95 arasında azaltırlar.
  • Kuruluşların uzaktan yedekleme altyapısı ortadan kaldırabilir. Bu nedenle kayıp kaset veya medyaların neden olabileceği verilerin ifşa olma riski de ortadan kalkmış olur. Veri aktarım hızı WAN üzerinden, saatlerden dakikalara iner.
  • Uçtan uca güvenli veri transferinden ödün vermeden SSL trafiğini optimize edebilen tek firmadır. SOX, HIPAA, PCI ya da başka güvenlik regülasyonlarına tabii kurumlar uygulamalarını performanslı ve güvenli bir biçimde dağıtabilirler.