AĞ GÜVENLİĞİ

Ağ güvenlik teknolojileri alanında sektörünün lider üreticileri ile yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve yönetilebilir güvenlik altyapılarının projelendirilmesi ve entegrasyonu alanında danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunmaktayız.

Firewall ve IPS ÇÖZÜMLERİ

Yeni nesil firewall, saldırı tespit ve engelleme sistemleri alanında (IPS) Check Point, Fortinet, Tipping Point gibi lider güvenlik üreticilerine ait ürünlerle çözümler sunmakta, bu üreticilere ait ürünlere bakım, destek ve yönetilir güvenlik servisleri sağlamaktayız.

İKİLİ KİMLİK DOĞRULAMA ÇÖZÜMLERİ

Veri ve sistemlere erişimin önemli adımı olan kimlik doğrulama aşamasını güçlendirmek için kullanılan ikili kimlik doğrulama ve tek kullanımlık parola sistemleri ile tahmin edilebilir ve zayıf parola riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Bu alanda iş ortağı olduğumuz VASCO’ya ait uygulamalar;

  • Donanımsal OTP,
  • Yazılım ve Mobil Cihazlar üzerinde çalışan yazılım,
  • SMS teknolojileri ile dağıtılan şifreleri sağlamaktadır.

SSL-VPN ÇÖZÜMLERİ

Şirket ağlarına erişimin güvenli yolu olan SSL VPN çözümleri; mobil masaüstü, güvenli çalışma alanı gibi gelişmiş teknolojilere sahip olmakla birlikte, ikili kimlik doğrulama çözümleri ile güçlendirilerek yaygın  şekilde kullanılmaktadır. SSL VPN kullanımıyla, kuruma özel uygulamaların kullanımını tüm dünyaya açmak yerine, sadece VPN yapan kurum personelinin özelinde hizmete açma olanağı sunulmaktadır.

Kablosuz Ağ GÜVENLİĞİ

Kablosuz Ağ Güvenliği’nin güçlendirilmesini ve güvenlik kontrollerinde bir zaafiyet yaratılmadan yaygınlaştırılmasını sağlayan ürün ve çözümler kullanarak ihtiyaçlara yönelik projeler geliştirmekteyiz.